Копродукции за динамичка градежна машина во Шангај.

Телефонска линија за национални услуги: + 86 21 67107702

EN
сите категории

Контактирајте нѐ

Ти си тука : Дома>Контактирајте нѐ

Добредојдовте во компанијата за динамички градежни машини во Шангај. Ние произведуваме и продаваме бетонска градежна опрема и опрема за набивање на асфалт. Водечките производи се ласерски ферман, компактори за плочи, мистрија, машини за сечење итн.

адреса:
БР.89 Gongyi Road, Fengxian District, Shanghai, China, 201401
ТЕЛ:
+ 86 21 67107702
факс:
+ 86 21 67104933
Е-пошта:
[заштитена по е-пошта]
Веб страна:
https://www.dynamic-eq.com

Остави ни порака

мапа