Копродукции за динамичка градежна машина во Шангај.

Телефонска линија за национални услуги: + 86 21 67107702

EN
сите категории

Бренд

Ти си тука : Дома>Бренд

Посветеност на пазарот за иновации Динамичка статистика

Шангај ieижоу инженеринг и механизам копродукции, ООД е основана во 1983 година. Со текот на годините, компанијата се фокусираше на истражување и развој, производство и продажба на бетонска опрема и асфалтна вискозна опрема за набивање. Производите строго ги имплементираат ISO9001, 5S, CE стандардите, напредната технологија и сигурниот квалитет. Ние сме посветени да ги следиме сите одлични перформанси и да станеме снабдувач на градежна опрема од светски ранг. Врз основа на Кина и соочување со светот, компанијата ieижоу, како и секогаш, ќе обезбеди висококвалитетна лесна градежна опрема и сродни технички решенија на корисниците ширум светот.

Основна вредност:

Помош за достигнување на клиентот Искреност и лојалност кон интегритетот Посветете се на иновациите Општествена одговорност.

Основна мисија

Помош во подигнување на градежниот стандард, градење на подобар живот.

Цели

Продолжете со супер извонредност, да бидете првокласен снабдувач на градежни машини во светот.